Męczące pornoSMS-y

Telefony komórkowe w całej Polsce atakowane są wiadomościami tekstowymi SMS o treściach erotycznych. Jedna z użytkowniczek nękana takimi SMS-ami sprawę zgłosiła na policję i do prokuratury.

Mieszkanka Lublina, użytkowniczka sieci Sami Swoi , poskarżyła się Kurierowi Lubelskiemu, że jest nękana SMS-ami o nieprzyzwoitej treści. Twierdzi, że nigdy nie korzystała z żadnych serwisów tego typu.

Okazuje się, że to nie jednostkowy przypadek. Poszkodowanej użytkowniczce udało się ustalić, że podobne SMS-y otrzymuje także córka, która telefon posiada w innej sieci, oraz jej wnuki, którzy przyznają, że podobne SMS-y otrzymują także ich znajomi ze szkoły. Klientka postanowiła poskarżyć się policji.

Jednak, by otrzymywać erotyczne SMS-y wcale nie trzeba aktywować erotycznego serwisu. Wystarczy, że weźmiemy udział w jednym z SMS-owych konkursów, to w przyszłości możemy otrzymywać SMS-y o nieprzyzwoitej treści.

Źródło: Kurier Lubelski, www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.