Milion komórek bez umowy z operatorem

Ponad 1 mln telefonów komórkowych kupią w tym roku Polacy bez usług operatorów telefonicznych, pisze Rzeczpospolita.

To tylko 10 - 15 proc. całego rynku komórek w Polsce, ale liczba sprzedanych w tym roku egzemplarzy będzie dwukrotnie większa niż przed rokiem. Większość z ok. 10 mln nowych telefonów, jakie znajdą nabywców w 2007 roku, zostanie sprzedana przez operatorów sieci komórkowych. Coraz więcej osób decyduje się jednak kupić telefon bez umowy z operatorem.

- Na półkach sieci handlowych jest coraz więcej modeli telefonów, rośnie świadomość klientów, że można je kupić nie tylko u operatorów. W Polsce wzrost sprzedaży jest pewny przez co najmniej kilka lat. Trudno powiedzieć, do jakiego poziomu -mówi Wojciech Wasilewski z Samsunga, drugiego pod Nokii dostawcy telefonów komórkowych w Polsce.

Więcej na temat rynku telefonów komórkowych w Polsce można przeczytać na łamach dziennika Rzeczpospolita/Ekonomia i rynek z dnia 31.07.07 w artykule: Telefon za złotówkę już nie kusi jak kiedyś / Telix

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.