Minuty lub SMS-y za kody w Orange

Jak zauważyliście przez ostatnie dni jesteśmy atakowani reklamami od operatorów. Jedną z ostatnich nowości zaprezentował Orange, który w Wigilię wystartuje z konkursem PEPSIpl z nagrodami od Orange i Samsung Polska. Aby wziąć udział w konkursie należy do 31 marca zebrać 4 kody spod nakrętek napojów Pepsi oraz Adrenaline Mountain Dwe. Kody te będzie można zamienić na minuty lub SMS-y. Główną nagrodą i rozdawaną codziennie jest Samsung Galaxy Ace.

Promocja rusza dnia 24.12.2011 r. i będzie trwała aż do dnia 31.03.2012 r. .

W konkursie biorą udział oryginalne produkty znajdujące się w ofercie handlowej Fundatora, w jednostkowych opakowaniach detalicznych lub zbiorczych oznaczone etykietami lub foliami promocyjnymi. Są to:
a) Pepsi Cola o pojemności 0,5 l., 1,0 l., 2 l., 1,5 l. ,
b) Adrenaline Mountain Dew o pojemności 0,25 l., 0,85 l.

Zgłoszenie zakupu produktu promocyjnego w OTP odbywa się poprzez wysłanie SMS-a na numer 70123 zawierającego w treści Kod. W Promocji będą uwzględnione [b]jedynie SMS-y wysłane za pomocą telefonu komórkowego[/b] za pośrednictwem sieci operatorów telefonii komórkowej korzystających z polskich zasobów numeracji, z zastrzeżeniem identyfikacji numeru telefonu, z którego SMS będzie wysyłany, w szczególności nie będą uwzględniane SMS-y wysyłane za pomocą Internetu lub zarejestrowanie Kodu za pośrednictwem strony www.promocja.pepsi.pl, dalej „Rejestracja WWW”. Do rejestracji Kodu na stronie niezbędne jest posiadanie konta w serwisie internetowym.

Źródło: Orange

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe