mixPlus: Nowy pakiet minut

Komórkowa sieć Plus dla użytkowników oferty mixPlus przygotowała świąteczną promocję w postaci nowego pakietu minut, który można wykorzystać przez cały tydzień.

Obowiązujący od 12 listopada 2007 roku do końca stycznia 2008 roku "Pakiet na święta w mixPlusie" pozwala na aktywację pakietu 50 minut na rozmowy do sieci Plus i na telefony stacjonarne do wykorzystania przez siedem dni w tygodniu. Ważność pakietu - 30 dni. Kolejny pakiet może być uruchomiony po 30 dniach lub po wykorzystaniu minut.

Pakiet można aktywować za pomocą tzw. krótkiego kodu - *121*11*14#. Z kolei za pomocą kodu *121# można sprawdzić liczbę pozostałych minut do wykorzystania w ramach pakietu oraz datę jego ważności. Koszt pakietu - 5 złotych.

Użytkownik na swoim koncie może uruchomić tylko jeden pakiet z kilku dostępnych w ofercie: wieczorno-weekendowego, dzienno-weekendowego oraz z minutami do wszystkich sieci. Użytkownicy mixPlusa mogą korzystać także z pakietów Internetowych.

Źródło: www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.