MixPlus: Rozmowy poniżej jednego grosza

Komórkowa sieć Plus dla nowych jaki dotychczasowych użytkowników oferty mixPlus przygotowała specjalną promocję, w ramach której koszt minuty rozmowy w szczycie wynosi mniej niż grosz.

Promocja ”Rozmowy co dzień 90 proc. taniej” w ramach oferty mixPlus w komórkowej sieci Plus trwa od 27 grudnia 2007 roku do 15 lutego 2008 roku. Pozwala ona na aktywację pakietu Rozmowy co dzień po promocyjnej cenie - 50 groszy. Standardowy koszt pakietu to 5 złotych.

W ramach pakietu Rozmowy co dzień klient otrzymuje 60 minut do wykorzystania na krajowe połączenia do sieci Plus i do krajowych sieci stacjonarnych w godzinach od 10 do 16 od poniedziałku do piątku oraz przez całą dobę w soboty, niedziele i święta. W ramach promocji koszt minuty wyniesie mniej niż 1 grosz.

Uruchomienie pakietu odbywa się za pomocą krótkiego kodu *121*11*10#. Ważność pakietu wynosi 30 dni. Użytkownik na koncie może mieć aktywny tylko jeden pakiet - kolejne można wykupić po utracie ważności poprzedniego lub po jego wcześniejszym wykorzystaniu.

Przed aktywacją użytkownik nie może posiadać na swoim koncie uruchomionego innego pakietu minutowego, np. Tanie Popołudnia i Weekendy, Taniej do wszystkich czy Pakiet na Święta. Może mieć natomiast uruchomiony pakiet internetowy.

Źródło: www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.