Mobilne płatności w Play

Po podpisaniu przez P4 umowy z mPay, użytkownicy komókowej sieci Play uzyskali możliwość płacenia za towary i usługi przy użyciu swoich telefonów komórkowych. Do tej pory z systemu mPay mogli korzystać jedynie użytkownicy sieci Plus i Sami Swoi.

Play wprowadza system płatności przy użyciu telefonu komórkowego. mPay to rozwiązanie, pozwalające zarówno na wykorzystanie nowych technologii zbliżeniowych (NFC), jak również obsługujące w prosty sposób wszystkie istniejące już na rynku modele telefonów komórkowych.

Usługa dostępna jest zarówno w tradycyjnych punktach sprzedaży, jak również dla płatności internetowych czy płatności zdalnych. Użytkownicy systemu mPay mogą także doładowywać swoje telefony prepaid oraz przekazywać między sobą środki pieniężne.

mPay szacuje, że w ciągu następnych pięciu lat z usługi będzie mogło skorzystać nawet kilka milionów Polaków i stanie się ona tak powszechna jak płacenie kartą płatniczą.

Źródło: www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.