mPay rozwinie płatności przez komórkę

Rośnie popularność drobnych płatności dokonywanych przy pomocy telefonu komórkowego. Usługa mPay na polskim rynku zadebiutowała we wrześniu i obecnie dostępna jest dla klientów komórkowych sieci Plus i Sami Swoi. Spółka planuje rozwój swoich usług.
Usługa mPay na rynku zadebiutowała dokładnie 11 września 2007 roku. Na razie z oferty korzystać mogą klienci Polkomtela (Plus, Sami Swoi), bo konkurenci na razie usługą nie są zainteresowani. Obecnie spółka mPay podpisuje kolejne umowy partnerskie na świadczenie usług z firmami zainteresowanymi płaceniem za ich produkty za pomocą serwisu mPay.

Równolegle do rozwoju serwisu w Polsce, mPay International podpisuje pierwsze umowy związane z rozwojem serwisu na świecie. W ramach planowanej oferty publicznej - celem planowanej emisji spółki jest sfinansowanie rozwoju usługi płatności mobilnych na polskim rynku - przewidywana jest także sprzedaż części akcji mPay przez spółkę mPay International, która pozyskane ze sprzedaży środki finansowe przeznaczy właśnie na wprowadzanie systemu płatności mobilnych w innych krajach. Będzie to następna faza rozwoju tej usługi.

Obecnie strategia mPay zakłada jak najszybsze upowszechnienie usługi płatności mobilnych poprzez rozwój sieci punktów akceptujących płatności w systemie mPay, dostępność usługi w sieciach innych operatorów telefonii komórkowej oraz pozyskiwanie kolejnych użytkowników.

Źródło: [url=www.media2.pl]media2[/url]

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.