mPay wkrótce w sieci Play

Wkrótce grupa użytkowników systemu płatności przez telefon komórkowy zostanie powiększona o klientów multimedialnej sieci Play. Obecnie z usługi mogą korzystać użytkownicy sieci Plus i Sami Swoi.

Jak nieoficjalnie dowiedziała się Gazeta Wyborcza, wkrótce system mPay ma się pojawić w sieci Play . System mobilnych płatności wystartował w połowie września. Obecnie korzystać z niego mogą jedynie użytkownicy sieci Polkomtel, czyli abonenci Plusa oraz użytkownicy Simplusa , mixPlusa i Samych Swoich .

Punkty sprzedaży, w których można skorzystać z płatności mPay, są oznakowane. Na razie z płatności przez komórkę można korzystać w kilkunastu restauracjach (m.in. McDonalds, Telepizza), wybranych automatach z napojami, korporacjach taksówkowych (np. Taxi Plus) czy punktach katerinogwych w wybranych instytucjach (np. Uniwersytet Warszawski). Wkrótce mPay pojawi się na stacjach benzynowych oraz parkingach. Za pomocą mPay można także oglądać filmy w Internecie.

Źródło: Gazeta Wyborcza/www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.