Multikontakt operatora VoIP - EasyCall

Operator VoIP - EasyCall udostępnił w pełni funkcjonalną wersję własnego, uniwersalnego komunikatora internetowego Multikontakt. Aplikacja współpracuje z wieloma popularnymi komunikatorami (GG, Tlen, ICQ, jabber, GoogleTalk, Spik - ponad 6 mln osób).

Komunikator Multikontakt został też w pełni zintegrowany z systemem komercyjnej sieci telefonii internetowej easyCALL. Aplikacja umożliwia realizację bezpłatnych połączeń głosowych i wideo pomiędzy użytkownikami. Po za tym oferuje darmowe rozmowy głosowe na komórki i stacjonarne w cenach (od 6 gr za minutę) - naliczanie sekundowe.

Obecnie easyCALL oferuje numery w strefach numeracyjych 22 (Warszawa), 32 (Katowice), 58 (Gdańsk), 12 (Kraków), 17 (Rzeszów), 42 (Łódź), 52 (Bydgoszcz), 61 (Poznań), 71 (Wrocław), 81 (Lublin), 89 (Olsztyn), 91 (Szczecin) a w przyszłości dostępnę będą numery ze wszystkich polskich stref numeracyjnych.

Numer można zamówić po zalogowaniu się na stronie MOJE KONTO. Cena numeru to 5 zł. Numer aktywny jest przez cały okres ważności konta. Komunikator nie wyświetla reklam.

[url=http://www.multikontakt.pl]Strona domowa Multikontaktu[/url]

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.