Na dniach ruszy Ezo Mobile

W ciągu najbliższych dni na polskim rynku telefonii komórkowej zadebiutuje nowa sieć komórkowa - Ezo Mobile, związana z ezoterycznym kanałem telewizyjnym Ezo TV.

Ezo Mobile będzie pierwszą marką jaka rozpocznie oferowanie swoich usług telefonii komórkowej w ramach umowy MNI z PTK Centertel, operatorem sieci Orange.

Prezes spółki MNI powiedział PAP, że do startu nowego operatora pozostały ”dokładnie dni”. W Internecie pojawiła się już internetowa strona nowego operatora, którego oferta przeznaczona będzie głównie do widzów interaktywnego kanału Ezo TV .

Użytkownicy sieci Ezo Mobile będą mogli między innymi korzystać z różnych ezoterycznych usług (wróżby, horoskopy) po promocyjnych cenach. Oczywiście za pomocą sieci możliwa będzie także komunikacja z bliskimi - rozmowy telefoniczne, SMS-y i inne usługi. Planowane jest także uruchomienie komórkowej sieci pod marką interaktywnej telewizji iTV .

Źródło: www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.