Na wakacje z piątym operatorem

Spółka Centernet, która wygrała ogłoszony przez UKE przetarg na wolne częstotliwości GSM, w pierwszej połowie 2008 roku zadebiutuje na polskim rynku. Oznacza to, że z telefonów nowego operatora będziemy mogli dzwonić już podczas wakacji. Spółka początkowo będzie korzystała z infrastruktury sieci Orange.CenterNET MiniCenternet swoje usługi telefonii komórkowej na polskim rynku będzie oferował pod dwiema markami. Jedną z nich będzie kierowana do ludzi młodych marka Extreme Mob, której debiut planowany jest na połowę 2008 roku. Być może ruszy jeszcze wcześniej. Druga marka ”“ kierowana na rynek masowy - na razie jest tajemnicą. Pewne jest to, że początkowo oferowane będą usługi pre-paid ("na kartę"), a pod koniec roku także usługi abonamentowe, czytamy w Gazecie Wyborczej.

Początkowo klienci mogą liczyć na usługi podstawowe (np. rozmowy głosowe, wiadomości SMS i MMS oraz usługi rozrywkowe). Podobnie jak w przypadku sieci Play, ze względu na koszty, uboga będzie oferta mobilnego Internetu, przynajmniej do czasu stworzenia własnej sieci.

Nowy operator, podobnie jak sieć Play, w początkowym okresie swojej działalności będzie korzystał z infrastruktury sieci Orange. Pod koniec 2007 roku podpisano list intencyjny z PTK Centertel.

Źródło: Gazeta WYborcza www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.