Nadchodzi PC Phone z 3G

Firma MIP, dystrybutor smartphonów marki Eten Glofiish, wprowadza na polski rynek nowy model X800, który będzie pracował między innymi w technologii 3G.
Glofiish X800 będzie pozwalał na łączność w systemach GSM, UMTS, HSDPA / WCDMA (do 3,6 Mb/s). Ponadto posiadać będzie system łączności poprzez WiFi oraz Bluetooth. Urządzenie będzie działać w oparciu o 500 MHz procesor Samsunga i 256 MB pamięci ROM.

Urządzenie zaopatrzone będzie także w dwie kamery obsługujące rozdzielczości 1600x1200. Kamera z tyłu urządzenia posiadać będzie matrycę 2 Mpx oraz auto focus. Wyświetlacz LCD VGA zapewni rozdzielczość aż 640x480 pikseli.

Na uwagę zasługują także wymiary nowego Glofiisha ”“ 113,5 x 60,5 x 15,8 mm. W obudowie zmieścił się także slot miniSD. Komunikacja z PC oraz ładowanie odbywać się będzie poprzez tradycyjny port mini USB. Glofiish X800 posiadać będzie także wbudowany tuner FM.

Nowy produkt trafi na rynek w drugiej połowie listopada. Cena to około 2699 zł. Wiadomo, że w zestawie znajdą się słuchawki z mikrofonem, kabel USB, ładowarka USB, skórzany pokrowiec.

[img]https://worldgsm.pl/artykuly/obrazki/glofishs.jpg[/img]

Źródło: [url=www.media2.pl]media2[/url]

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.