Nagroda EISA dla Nokii N95

Firma Nokia poinformowała, że jej najnowszy komputer multimedialny Nokia N95 został uznany w rankingu EISA za europejski telefon multimedialny 2007”“2008. EISA (European Imaging and Sound Association) to największe w Europie stowarzyszenie czasopism o tematyce audiowizualnej.

Nagroda ta jest kolejnym branżowym wyróżnieniem przyznanym firmie Nokia za jej nieustający wkład w rozwój rynku fotografii mobilnej. Stowarzyszenie EISA doceniło jakość zdjęć oraz filmów rejestrowanych za pomocą komputera multimedialnego Nokia N95. Zwrócono też uwagę na unikalną konstrukcję rozsuwanej w 2 kierunkach obudowie.

[img]https://worldgsm.pl/artykuly/obrazki/nokia_n95_2.jpg[/img]

Wprowadzony na rynek w pierwszym kwartale 2007 roku wszechstronny mobilny komputer multimedialny Nokia N95 to urządzenie o pionierskiej - rozsuwanej w 2 kierunkach obudowie, z wbudowanymi funkcjami GPS, 5-megapikselowym aparatem fotograficznym i szybką łącznością w sieciach komórkowych. Mobilny komputer multimedialny Nokia N95 działa w sieciach WLAN, EDGE, WCDMA i High Speed Downlink Packet Access (HSDPA).

EISA jest największym w Europie stowarzyszeniem czasopism. Zrzesza ono 52 magazyny z 18 krajów, których publikacje ujmują tematy związane ze sprzętem audio i wideo, mobilnymi urządzeniami elektronicznymi oraz sprzętem fotograficznym. W czerwcu przedstawiciele pism zrzeszonych w EISA spotkali się w celu przyznania europejskich nagród. Grupa jurorów co roku wybiera najlepsze urządzenia w różnych kategoriach, spośród nowości wprowadzonych na rynek w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Źródło: Telix

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.