Netia ma zgodę na komórki

China Development Bank wyraził zgodę na umowę o świadczenie usług zawartą pomiędzy Netią a spółką P4, operatorem komórkowej sieci Play, której przedmiotem jest współpraca w zakresie dystrybucji przez Netię pod własną marką usług telefonii komórkowej.

Zawarta na początku grudnia umowa zakłada: włączenie przez Netię usług i produktów telefonii komórkowej P4 (sieć Play ) do oferty dla klientów Netii i/lub wprowadzenia przez Netię i P4 wspólnej oferty usług (i produktów) telefonii stacjonarnej i komórkowej oraz dystrybucji przez Netię, pod własną marką i we własnym imieniu.

Wprowadzenie tych usług do oferty jest jednym z celów strategicznych Netii, zmierzających do osiągnięcia przez spółkę pozycji wiodącego alternatywnego operatora usług szerokopasmowych w Polsce. Przewiduje się, że komercyjne wprowadzenie usług komórkowych i konwergentnych do oferty Netii nastąpi w 2008 roku.

Źródło: www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.