Nokia 7900 Prism i Nokia 7500 Prism

Firma Nokia przedstawiła kolekcję Prism ”” najnowszą serię telefonów komórkowych dla użytkowników ceniących styl. Kolekcja Prism obejmuje telefony Nokia 7900 Prism i Nokia 7500 Prism, które łączą w sobie indywidualny styl z najnowocześniejszymi technologiami. Oba modele telefonów będą dostępne w trzecim kwartale 2007 roku po szacowanej detalicznej cenie netto 400 euro za Nokia 7900 Prism oraz 210 euro za Nokia 7500 Prism.

Kolekcja Nokia Prism wyróżnia się najnowocześniejszymi kolorami, materiałami i grafiką. Jej charakterystyczny diamentowy styl z ostrymi kątami, wzorami geometrycznymi i grafitowymi, odblaskowymi kolorami z pewnością wyróżni te telefony na rynku urządzeń mobilnych.

Nokia 7900 Prism
[img]https://worldgsm.pl/artykuly/obrazki/nokia7500prism.jpg[/img]

Eleganckiej, przedniej obudowie telefonu Nokia 7900 Prism towarzyszy anodyzowana obudowa tylna, z odciśniętym i wygrawerowanym laserowo diamentowym wzorem kolekcji Nokia Prism. Jest to jeden z pierwszych telefonów z wyświetlaczem z organicznych diod LED, wyświetlającym 16 milionów kolorów oraz świetlną grafiką wygaszaczy ekranu. Nokia 7900 Prism zawiera także „żywą tapetę”, która subtelnie zmienia się w ciągu dnia w zależności od pory, a także od poziomu baterii i sygnału, dzięki czemu każdy ekran jest wyjątkowy.

Jeszcze większe możliwości personalizacji zapewnia wybór aż 49 kolorów podświetlenia telefonu Nokia 7900 Prism. Po wybraniu kolor promieniuje spod ozdobnej klawiatury oraz wyświetlacza LED. Światło jest także emitowane u góry telefonu, sygnalizując nieodebrane połączenia i wiadomości.

Nokia 7900 Prism działa w dwóch pasmach sieci 3G, co umożliwia szybkie i łatwe pobieranie plików oraz przeglądanie stron internetowych, a także w czterech pasmach GSM, zapewniając łączność na całym świecie. Telefon Nokia 7900 Prism jest wyposażony w aparat fotograficzny o rozdzielczości 2 megapikseli oraz pamięć wewnętrzną 1 GB na wiele zdjęć, nagrań wideo, kontaktów i innych materiałów.

Źródło: Telix

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.