Nokia N76 i obniżki cen telefonów w sieci PLAY

PLAY zdecydował się obniżyć ceny telefonów oraz wprowadzić do oferty nowe modele. Teraz klienci PLAY zawierający umowę na 24 miesiące, będą mogli kupić nowy w ofercie telefon LG Electronics KU250 już od 1zł (przy najniższym abonamencie za 29zł). Przy zakupie w opcji PLAY Karta lub w ofercie „Nowy telefon co rok” telefon ten dostępny będzie w atrakcyjnej cenie 499zł.

Wielbiciele Nokii ucieszą się z nowego modelu N76, który jako pierwszy na rynek wprowadza PLAY. W zależności od wysokości abonamentu właścicielem tego telefonu można zostać już od 699zł.

Obniżce uległa cena telefonu LG Electronics KU800, który dla klientów zawierających umowę na 2 lata dostępny jest za 49 zł przy abonamencie w wysokości 70 zł, 199zł dla tych, którzy zdecydują się na abonament za 50zł miesięcznie, a dla klientów wybierających najniższy abonament 30zł, telefon ten dostępny jest za 299zł.

Zmianie uległa także cena Samsunga SGH-Z370. Przy podpisywaniu umowy z abonamentem 50zł, model ten będzie można kupić za 49 zł, zaś przy najniższym abonamencie 30zł cena tego telefonu wynosić będzie 99zł.

Wszystkie powyższe telefony umożliwiają dostęp do Internetu, słuchanie muzyki i robienie zdjęć wysokiej jakości. Proponowane w ramach oferty telefony posiadają blokadę SIM Lock i mogą działać wyłącznie z kartą sieci PLAY.

Z propozycji mogą skorzystać klienci zawierający umowę z siecią PLAY w terminie od 6 lipca do końca tego roku.

Cennik Telefonów w Ofercie Play obowiązuje od 06.07.2007 r. do wyczerpania zapasów zestawów objętych niniejszym cennikiem lub jego odwołania, jednakże nie dłużej niż do 31.12.2007 r.
Źródło: Play, Telix

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.