Nokia Poland w 2007 roku

Nokia podsumowała ostatni rok swojej działalności na polskim rynku i wyliczyła, że w 2007 roku wprowadziła na rynek 56 produktów, w tym 6 komputerów multimedialnych Nseries, 4 smartfony Eseries, 24 telefony komórkowe i 22 akcesoria.

W 2007 roku miało miejsce kilka istotnych z punktu widzenia firmy Nokia wydarzeń. W marcu odbyła się trzecia edycja Nokia Business Conference, a także swoje drugie urodziny obchodził pierwszy w Polsce serwis moblogowy moBlog.pl . Także wtedy Nokia rozpoczęła współpracę z Cyfrowym Polsatem, któremu dostarcza sieć szkieletową.

W czerwcu nastąpiła zmiana na stanowisku dyrektora generalnego Nokia ”“ Jan Kolimar zastąpił na nim Kubę Pancewicza. W październiku odbył się drugi w Polsce koncert z cyklu MTV Unplugged, którego sponsorem była Nokia. Kolejna istotna data to 9 listopada ”“ właśnie tego dnia otwarto w poznańskim Starym Browarze pierwszy w Polsce Salon Firmowy Nokia.

Źródło: www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.