Nowa Nokia N95 z Spider-Manem

Nokia rozpoczęła sprzedaży mobilnego komputera multimedialnego Nokia N95 8GB. Dzięki współpracy z Sony Pictures Entertainment (SPE) w Europie oraz wybranych krajach Bliskiego Wschodu i Afryki telefon można kupić z pełną wersją filmu fabularnego.

Mobilne urządzenie Nokia N95 8GB zawiera nowe moce: do 8 GB pamięci wewnętrznej, duży wyświetlacz QVGA 2,8" oraz głośniki. Po raz pierwszy użytkownicy będą mogli używać rozsuwanej konstrukcji urządzenia oraz specjalnych klawiszy multimedialnych do sterowania odtwarzaniem wideo ”” tak jak w odtwarzaczu DVD: do odtwarzania, zatrzymywania, przewijania do tyłu i do przodu.

[img]https://worldgsm.pl/artykuly/obrazki/nokian955.jpg[/img]

Nokia N95 8GB daje miłośnikom filmu zestaw opcji, dzięki któremu mogą oglądać filmy światowej klasy, takie jak "Spider-Man 3", niezależnie od czasu i miejsca. Film jest dostępny w dziesięciu wersjach językowych oraz w wersji z napisami. Nokia N95 zawiera także specjalnie opracowany dzwonek i sygnał wiadomości, tapetę oraz wygaszacz z filmu. W wybranych krajach będą również dostępne gry, dzwonki i dodatkowe nagrania wideo z filmu za pośrednictwem katalogu aplikacji Pobierz.

Dzięki funkcji nagrywania wideo z jakością DVD kinomani mogą tworzyć własne filmy i dzielić się nimi, łatwo przesyłając je do komputera stacjonarnego, lub do witryn internetowych. Łączność w sieciach WiFi zapewnia dostęp do Internetu poza domem, a funkcja Assisted GPS (A-GPS) wskazuje drogę podczas zwiedzania świata.

Źródło: [url=www.media2]media2[/url]

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.