Nowe Mobilne Gadu-Gadu 1.1

Ukazała się najnowsza wersja komunikatora Gadu-Gadu 1.1 na telefony komórkowe z Javą.

Dzięki Mobilnemu Gadu-Gadu użytkownik może pozostawać cały czas w kontakcie ze znajomymi ”“ wystarczy telefon komórkowy lub PDA (mały przenośny komputer kieszonkowy) i zainstalowany program Gadu-Gadu.

Nowe wprowadzone możliwości Mobilnego Gadu-Gadu na system Java:

* status początkowy i „tylko dla znajomych”
* grupy kontaktów (przełączanie grup klawiszem 3)
* blokowanie kontaktów
* automatyczny import kontaktów przy pierwszym połączeniu

Poprawiono w stosunku do dotychczasowej wersji:

* import kontaktów z serwera
* łączenie się aplikacji na niektórych telefonach
* uruchamianie na telefonach firmy Sagem
* szybkie przeskakiwanie po kontaktach (klawiszami 2 i 8 oraz 4 i 6)

Jednocześnie dla ułatwienia wprowadzono możliwość pobrania aplikacji Java przez SMS. Wystarczy wysłać wiadomość SMS o treści GGJ na numer 7164, aby otrzymać link do właściwej aplikacji.

Mobilne Gadu-Gadu można również pobrać ze strony http://mobilne.gadu-gadu.pl

Nadal obowiązuje promocja ”“ przez pierwszy tydzień użytkownik może testować Mobilne Gadu-Gadu bez płacenia za abonament.

Jedną z wielu zalet jest pełna integracja wersji mobilnej z wersją Gadu-Gadu, którą użytkownik posiada w komputerze, w prosty sposób może on importować listę kontaktów ”“ jest ona ograniczona jedynie wielkością pamięci w danym urządzeniu. Mobilne Gadu-Gadu pozwala także na przechowywanie archiwum rozmów.

Najnowsze wersje Mobilnego Gadu-Gadu wyróżniają się stabilnością. Mobilne Gadu-Gadu łączy się bezpośrednio z serwerami Gadu-Gadu, dzięki czemu generuje mały ruch GPRS i ogranicza koszty.

Mobilne Gadu-Gadu wyróżnia się bardziej przyjaznym interfejsem, podkreślającym możliwości przenośnej wersji GG, w tym integrację z serwisem społecznościowym MojaGeneracja.pl (dla wybranych platform), rozmowy głosowe (dzwonienie z Mobilnego Gadu-Gadu zainstalowanego w telefonie lub PDA prosto na numer innego użytkownika GG), katalog publiczny.

Korzystanie z Mobilnego Gadu-Gadu odbywa się na dotychczasowych zasadach: użytkownik płaci za określony czas dostępu do aplikacji oraz faktyczną transmisję danych. Ilość danych jest minimalna i nie powinna przekroczyć od kilku do kilkunastu złotych miesięcznie (w zależności od posiadanej taryfy danych koszt może być wyższy).

Więcej informacji oraz dane techniczne znajdują się na stronie: www.mobilnegadu.pl

Źródło: Gadu-Gadu / Telix

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.