Nowe muzyczne telefony Sony Ericsson

Sony Ericsson zaprezentował dwa nowe muzyczne telefony z serii Walkman. Jak zapewnia producent, Sony Ericsson W890 oraz Sony Ericsson W380 to telefony komórkowe wyposażone w zestaw funkcji, który przypadnie do gustu wielbicielom muzyki.
Sony Ericsson W890 Walkman
Telefon ten wyposażony został w Walkman Player 3.0, nowe rozwiązanie technologii Walkman. Dzięki niemu można uruchomić odtwarzacz jednym kliknięciem. Można także sortować utwory według wykonawców, albumów oraz według okładek płyt wykorzystując funkcję Album Art.

Jedną z funkcji telefonu jest SensMe, która automatycznie zmierzy puls i zbada nastrój, pozwalając stworzyć listę utworów pasujących do stanu emocji. W zestawie dostępna jest także pamięć Memory Stick Micro (M2) o pojemności 2GB. Urządzenie wyposażono w aparat fotograficzny o rozdzielczość 3,2 megapiksela oraz we własne wewnętrzne głośniki stereofoniczne.

W890 Walkman obsługuje technologie HSDPA/UMTS 2100 i GSM/EDGE 850/900/1800/1900. Model będzie dostępny na wybranych rynkach od pierwszego kwartału 2008.

Sony Ericsson W380 Walkman
Z kolei telefon W380 wyposażony jest w oprogramowanie typu Media Manager, dzięki czemu można przenosić pliki muzyczne, zdjęcia i pliki wideo z telefonu do komputera i odwrotnie. Urządzenie wyposażono także w pamięć Memory Stick Micro (M2) o pojemności 512MB.

Funkcja TrackID umożliwia otrzymanie informacji na temat wykonawcy, nazwy i albumu piosenek usłyszanych w radiu. Dzięki W380 można sterować utworami, bez konieczności otwierania telefonu. Skróty klawiszowe na obudowie telefonu rozświetlają się w momencie włączenia odtwarzacza Walkman. Aby pokazać informacje o utworze ożywa również ukryty wyświetlacz

Model W380 to obsługujący technologie GSM/EDGE/GPRS 850/1800/1900 i 900/1800/1900 składany telefon, który będzie dostępny na wybranych rynkach od pierwszego kwartału 2008 roku.

Źródło: www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.