Nowe plany taryfowe TP

UKE: Zatwierdzenie zmiany cennika usług telekomunikacyjnych TP w zakresie dwóch nowych planów na dostępie POTS i ISDN.

Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej zatwierdził przedłożone przez Telekomunikację Polską S.A. projekty dwóch nowych planów telefonicznych na dostępie POTS i ISDN. Klienci TP, którzy aktywują te plany telefoniczne, w ramach opłaty abonamentowej będą mogli całą wartość tej opłaty wykorzystać na połączenia miejscowe, strefowe i międzystrefowe wykonywane w sieci TP (bez selekcji i preselekcji) do abonentów TP lub innych operatorów.

Przedmiotowe plany są dedykowane abonentom biznesowym, jednak z oferty tej może skorzystać każdy abonent, w tym osoby fizyczne.

Wprowadzenie nowych planów ogólniedostępnych rozszerza wybór abonentom. Zwiększa to możliwość dopasowania oferty do ich potrzeb, a co za tym idzie przyczynia się do zapewnienia użytkownikom maksymalnych korzyści w zakresie różnorodności i ceny, które stanowią jeden z celów ustawy Prawo telekomunikacyjne.

W związku z tym, Prezes UKE nie zgłosił sprzeciwu do przedłożonej zmiany Cennika usług telekomunikacyjnych TP i nowe plany mogą być wprowadzony w życie. Ostateczna decyzja o ich wprowadzeniu należy jednak do TP - podał UKE w komunikacie.

Źródło: WirtualneMedia

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.