Nowi dilerzy sieci Plus

Operator komórkowych sieci Plus i Sami Swoi powiększa sieć sprzedaży swoich usług o nowych partnerów. Do oferty firm informatycznych, które do tej pory oferowały jedynie bezprzewodowy Internet iPlus wkraczają także pozostałe usługi telekomunikacyjne Plusa. Tymczasem konflikt z dotychczasowymi dilerami Plusa trwa nadal.

Jak zauważa Rzeczpospolita, od jakiegoś czasu pośród dużych partnerów Plusa można znaleźć firmy, takie jak: Vobis, AB i Comes, które łącznie posiadają 400 punktów sprzedaży, co stanowi 25 proc. całej sieci sprzedaży operatora.

Bliższy romans z tymi partnerami to między innymi jeden ze sposobów zdyscyplinowania obecnych partnerów, z którymi trwa poważny konflikt. Według Rzeczpospolitej sytuacja jest coraz bardziej napięta i nie ma pomysłu na kompromis. Niektórzy dilerzy Plusa prowadzą już rozmowy z innymi operatorami, jak np. Play.

Do tej pory komputerowi partnerzy do sprzedawanych notebooków oferowali usługę iPlus, bezprzewodowego Internetu w Plusie. Jednak od pewnego czasu oferta się powiększa. Przykładowo sieć AB wkrótce rozpocznie sprzedaż usług mixPlus, a Vobis tworzy salony Vobis Mobile, w których będzie dostępna pełna oferta operatora. Comes oprócz Internetu oferuje także usługi dla biznesu. Wkrótce pierwsze salony Plus otworzy Tell.

Źródło: Rzeczpospolita, www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.