Nowości w Simplusie oraz mixPlusie

Operator telefonii komórkowej Plus wzbogacił swoją ofertę pre-paid Simplus o dwa nowe zestawy z telefonami Sagem. Z kolei oferta mixPlus została powiększona aż o cztery nowe modele telefonów.
Oferta Simplusa została wzbogacona o dwa telefony marki Sagem - Sagem my220V, którego cena wynosi 179 zł oraz Sagem my300C za 299 zł.

Z kolei w poniedziałek sieć Plus wprowadza nową odsłonę promocji w ofercie mixPlus - "Mixuj Muzyką". Do oferty zostaną wprowadzone następujące modele telefonów: Motorola V3, Nokia 3110 Classic, Samsung C520 oraz Samsung M600.

Nowi użytkownicy mixPlus mają możliwość pierwszej aktywacji Darmowego Numeru za 1 zł (normalna cena to 10 zł). Przypomnijmy, że w ramach oferty mixPlus użytkownicy mogą korzystać także z dwóch pakietów obniżających rozmowy w sieci Plus i stacjonarnych: wieczorno-weekendowego i dzienno-weekendowego. Nowością jest pakiet z minutami do wszystkich sieci. Użytkownicy mixPlusa mogą korzystać także z pakietów Internetowych.

Źródło; media2

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.