Nowości w starterach Heyah

W najbliższych dniach do oferty starterów Heyah dołączy nowy starter Heyah 5. W cenie tego startera użytkownik otrzyma 1 zł na start, a po pierwszym doładowaniu dowolną kwotą dodatkowe 5 zł do wykorzystania na połączenia i SMSy we wszystkich kierunkach oraz inne usługi z oferty Heyah. Od momentu wykonania pierwszego połączenia ważność na połączenia wychodzące wynosi 1 miesiąc, na połączenia przychodzące dodatkowe 3 miesiące.

Klienci, którzy kupią starter Heyah 20 (20 zł na start) i wykonają pierwsze doładowanie dowolną kwotą w terminie od 13 sierpnia do 30 listopada br., otrzymają od Heyah dodatkowe 25%. Konto zostanie automatycznie uzupełnione kwotą 5 zł do wykorzystania na rozmowy, SMSy i inne usługi.

Wraz z wprowadzeniem nowego startera Heyah 5 oraz promocji „25 % więcej w starterze Heyah 20” nastąpi atrakcyjna zmiana graficzna opakowania starterów. Startery będą dostępne w punktach sprzedaży na terenie całego kraju oraz w sprzedaży internetowej w Heyah eSklepie.

Niezależnie od nowej oferty wszyscy Klubowicze Heyah otrzymują do każdego swojego doładowania bonus ”“ dodatkowe 10% kwoty doładowania do dowolnego wykorzystania.

Źródło: Heyah/ Telix

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.