Nowości w Tele2

Już niedługo,bo 24. września w ofercie Tele2 pojawią się trzy pakiety:

Pakiet Tele2 Max 60 minut zawiera plan telefoniczny z 60 minutami połączeń wliczonymi w opłatę oraz łącze 1 Mb/s. Przy umowie na 36 miesięcy abonament miesięczny wyniesie 0 zł przez pierwsze 4 miesiące, a w kolejnych 89 zł. Przy umowie na 24 miesiące abonament miesięczny wyniesie 0 zł przez pierwsze 2 miesiące, a w kolejnych 99 zł. Abonament przy umowie na czas nieokreślony wynosi 242,70 zł.

Pakiet Tele2 Max "Dobry wieczór i weekend" zawiera plan telefoniczny i 1 tys. minut połączeń do sieci stacjonarnych oraz łącze 1 Mb/s. Przy umowie na 36 miesięcy abonament miesięczny wyniesie 0 zł przez pierwsze 5 miesięcy, a w kolejnych 115 zł. Przy umowie na 24 miesiące abonament miesięczny wyniesie 0 zł przez pierwsze 3 miesiące, a w kolejnych 127 zł. Abonament przy umowie na czas nieokreślony wynosi 290 zł.

Pakiet Tele2 Max Non Stop zawiera plan telefoniczny i 2 tys. minut połączeń do sieci stacjonarnych oraz łącze 1 Mb/s. Przy umowie na 36 miesięcy abonament miesięczny wyniesie 0 zł przez pierwsze 6 miesięcy, a w kolejnych 139 zł. Przy umowie na 24 miesiące abonament miesięczny wyniesie 0 zł przez pierwsze 4 miesiące, a w kolejnych 157 zł. Abonament przy umowie na czas nieokreślony wynosi 349 zł.

We wszystkich trzech planach, na abonament składa się opłata za pakiet darmowych minut w wysokości 0,01 zł, a pozostała kwota abonamentu to opłata za usługę ADSL. Jak mówili przedstawiciele operatora, chodzi o to, aby można było maksymalnie wykorzystać ulgę internetową w rozliczeniu rocznym podatku dochodowego.

Opłata standardowa za użyczenie modemu ADSL Thomson st 536v6 wynosi 122 zl, ale jeśli posiada się własny modem to jednorazowa ulga w abonamencie wyniesie 40 zł.

źródło: Tele2

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.