Nowy abonament w UPC

UPC Polska wprowadza zmiany do swojej usłudze telefonii stacjonarnej. Operator zdecydował się ulepszyć telefoniczną usługę wprowadzając do oferty tanią taryfę z darmowymi minutami w abonamencie.
Od środy, 19 września 2007 roku, telefoniczną taryfę Przyjazna zastąpi taryfa Przyjazna 30. Klienci nowej taryfy otrzymają dodatkowo 30 bezpłatnych minut do wszystkich sieci stacjonarnych w Polsce. Cena abonamentu pozostaje bez zmian - 39 zł.

Zarówno rozmowy lokalne, jak i międzymiastowe do sieci stacjonarnych, bez względu na porę dnia, kosztują 11 gr brutto za minutę. Cena połączeń do sieci komórkowych wynosi 80 gr brutto za minutę. Opłata za rozpoczęcie połączenia wynosi 5 groszy - wszystkie darmowe połączenia nie są objęte tą opłatą.

Przypomnijmy, że na koniec czerwca 2007 roku z usługi telefonicznej UPC korzystało blisko 90 tys. w kilkunastu dużych miastach w całej Polsce: Warszawie, Krakowie, Katowicach, Kielcach, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Szczecinie, Bydgoszczy, Lublinie, Wrocławiu i Opolu i mniejszych miastach.

źródło: Informacje Prasowe UPC

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.