Nowy Sony Ericsson Xperia Pureness

Xperia Pureness to telefon komórkowy o przejrzystym, ciekłokrystalicznym wyświetlaczu LCD, oferujący przełomowe rozwiązania technologiczne z dziedziny miniaturyzacji, w elementach takich jak bateria, karta pamięci i antena. Telefon na pierwszy rzut oka wydaje się prosty. Dlatego też łączy w sobie nowoczesność z prostotą.

Ciekawie zaprojektowana klawiatura, która jest ukryta i podświetla się jedynie pod wpływem dotyku. Nieinwazyjne oświetlenie oraz powiadomienia o rozmowach i wiadomościach tekstowych zmieniają urządzenie z designerskiego przedmiotu w telefon tylko wtedy, gdy zachodzi taka potrzeba.

[img]https://worldgsm.pl/artykuly/obrazki/sonaiksoanasd1.jpg[/img]

Źródło: media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.