Nowy wizerunek TELE2 Polska - Po co płacić więcej?

TELE2 Polska wprowadziło ofertę szybkiego dostępu do Internetu o nazwie TELE2 Internet. Stały, nielimitowany dostęp do Internetu o szybkości 1 Mb/s w ofercie promocyjnej TELE2 jest dostępny już od 15 zł brutto miesięcznie, informowaliśmy o tym: Tele2 wprowadza ofertę szybkiego dostępu do internetu. Wraz z wprowadzeniem oferty szybkiego Internetu, TELE2 Polska gruntownie zmienia identyfikację wizualną firmy. Zmiana ma podkreślić pozycję operatora jako wiodącego dostawcy tanich i prostych rozwiązań telekomunikacyjnych o wysokiej jakości.

TELE2 Polska, operator alternatywny w Polsce, ogłosiło dziś zmianę identyfikacji wizualnej firmy. Nowa identyfikacja wizualna jest spójna dla wszystkich spółek Grupy TELE2 i obejmuje m.in. nowe logo i barwy firmowe. Zmienia się także charakter działań promujących firmę, na zgodny z nowych hasłem: TELE2 -„Po co płacić więcej?”.

Nowe logo TELE2 jest proste, a jednocześnie nowoczesne i dynamiczne, tak jak dynamiczna jest firma. Nowy kolor TELE2 to żółty. Å»ółty symbolizuje aktywność i najlepiej oddaje obraz firmy, która stale się rozwija i zmienia adekwatnie do potrzeb klientów. Kolor ten najlepiej przekazuje również ambicje operatora do bycia firmą, podejmującą wyzwania i oferującą usługi wysokiej jakości w dobrej cenie.

- Wprowadzenie, tak oczekiwanego przez klientów, szybkiego Internetu, zmienia naszą firmę. Poprzez nowy wizerunek i nowy charakter reklam chcemy umocnić pozycję TELE2 jako firmy oferującej dobrej jakości usługi po atrakcyjnych cenach. ”“ powiedział Piotr Nesterowicz, Dyrektor Generalny TELE2 Polska.

Od dziś nowy wygląd ma także strona internetowa TELE2 Polska ( www.tele2.pl ). Zmiany objęły nie tylko logo i wprowadzenie żółtego koloru, ale także jeszcze bardziej uproszczono poruszanie się po niej. Nowa strona jest też przystosowana do internetowej sprzedaży oferty szybkiego dostępu do sieci o nazwie TELE2 Internet.

Celem wprowadzonej przez Grupę TELE2 zmiany identyfikacji wizualnej jest łatwiejsza komunikacja z klientami i lepsza identyfikacja wszystkich usług oferowanych przez TELE2. Ma to także podkreślić fakt, że firma jest kompleksowym dostawcą usług i - w zależności od rynku - oferuje telefonię stacjonarną, komórkową, szybki Internet i telewizję.

Źródło: TELE2 , WirtualneMedia

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.