Nowy zestaw akcesoriów Sony Ericssona

Sony Ericsson zaprezentował nowy zestaw muzycznych akcesoriów, na który składają się trzy nowe zestawy słuchawek, nadajnik radiowy i podstawka biurkowa.

Stereofoniczny zestaw słuchawkowy Bluetooth HBH-DS200
Lekki i łatwy w obsłudze model, zapewni krystalicznie czysty stereofoniczny dźwięk. Możesz odbierać bądź odrzucać rozmowy i obsługiwać odtwarzacz, więc telefon nie musi nawet opuszczać twojej kieszeni.

Nadajnik radiowy MMR-70
Dzięki nadajnikowi możesz odtwarzać muzykę, którą przechowujesz w telefonie poprzez głośniki radiowe. Nadajnik transmituje utwory na falach radiowych do odbiornika FM, bez potrzeby podłączania kabli bądź innych łączy. Po prostu podłączasz MMR-70 do telefonu, wybierasz dostępną częstotliwość. Nadajnik MMR-70 pracuje w zasięgu do 10 metrów (między telefonem na radiem FM), pamięta ostatnią częstotliwość wykorzystaną do prostego ponownego połączenia i jest tak lekki i mały, że z łatwością mieści się w kieszeni bądź w schowku samochodu.

Podstawka biurkowa MDS-65
Korzystaj z telefonu jako odrębnego odtwarzacza zasilanego baterią bądź podłącz i słuchaj przez głośniki na biurku. Podstawka biurkowa ładuje telefon, gdy jest on na niej umieszczony, a jej unikalny rotacyjny system połączeniowy pasuje do wszystkich aktualnie dostępnych telefonów Sony Ericsson. Dzięki MDS-65 można z łatwością zamienić telefon w przenośną wieżę grającą.

Zaprezentowano także dwa stereofoniczne zestaw głośnomówiące: HPM-90 i HPM-83.

Źródło: Sony Ericsson

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.