Odnowiony PLAY już w sprzedaży

Do kiosków trafił właśnie nowy numer miesięcznika PLAY. Od tego wydania magazyn zyskał nową, unowocześnioną szatę graficzną, lakierowaną okładkę i bardziej przejrzysty layout.

Odnowiony PLAY został wydany z płytą DVD. Najnowsze wydanie, oprócz plakatów z m.in. popularnym Spider-Manem zawiera pełne wersje popularnych gier, w tym Colin McRae Rally 04, Serious Sam: Drugie Starcie i Crazy Frog Racer.

Nowy PLAY to głównie zapowiedzi nowości na rynku gier komputerowych, ale także reportaże (StarCraft II), czy wywiad z gwiazdą piłki nożnej Ronaldinho. Nie zabrakło również recenzji gier opartych na przebojach kinowych, jak: Piraci z Karaibów, czy wchodzący na ekrany polskich kin Shrek Trzeci. Na życzenie czytelników powiększony do dwóch stron został popularny komiks o przygodach 8Bita.

Mocną stroną odnowionego PLAYA są również konkursy. W krzyżówce do wygrania jest przejazd rajdowym samochodem podczas eliminacji Mistrzostw Europy w Rallycrossie oraz kilkadziesiąt gier samochodowych. Dodatkowo, dzięki kodowi seryjnemu dołączanemu do każdego wydania PLAYa, czytelnicy uzyskują zniżkę przy zakupach w sklepie internetowym Gram.pl. W celu zachęcenia do wykupienia prenumeraty, przygotowano bonus ”“ każdy, kto kupi roczną prenumeratę, otrzyma grę „Sprinter Cell: Double Agent”

Źródło: Axel Springer Polska

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.