Ogólnopolski turniej komórkowych gier

Wszyscy maniacy gier w telefonach komórkowych będą mogli spróbować swoich sił podczas pierwszego ogólnopolskiego turnieju - Play The Game Tour, którego organizatorem jest sieci Play. Podczas odbywających się w całej Polsce imprez będzie można pobrać darmowe gry na telefony.

Turniej Play The Game Tour skierowany jest do fanów elektronicznej rozrywki z całej Polski, a jego celem jest zbudowanie społeczności graczy gier komórkowych, wyłonienie mistrzów i ich uhonorowanie, jak również określenie rekordów na poszczególnych grach.

W trakcie Play The Game Tour prezentowane są gry i możliwości jakie dają obecnie telefony komórkowe. Należą do nich m.in. współzawodnictwo na dwóch telefonach połączonych poprzez bluetooth, gdy obraz z telefonu wyświetlany jest na telewizorach plazmowych, czy rozgrywka ośmiu graczy jednocześnie kierujących swoje pojazdy telefonami w grze wyświetlanej na wielkim ekranie sali kinowej.

Rozgrywki będą odbywać się od 7 listopada do 15 grudnia 2007 roku w różnych miejscach Polski. W trakcie turnieju będzie można pobrać za darmo gry na telefony komórkowe. Dostępne będą takie tytuły, jak: Desperate Houswives, New York Nights, Real Football 2007, Asphalt 3: Street Rulet, Brain Challenge, Everybody English Training, Block Breaker Deluxe, Czat, Dogz. Wystarczy pojawić się w miejscu turnieju i za pomocą bluetooth pobrać grę.

[img]https://worldgsm.pl/artykuly/obrazki/play_game_plakat.jpg[/img]

Źródło: www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.