Onet.pl sprzedaje Neostradę z dodatkami

Największy polski portal internetowy rozpoczyna sprzedaż usług szerokopasmowego dostępu do Internetu Telekomunikacji Polskiej ”“ Neostradę. Osoby, które zdecydują się kupić Neostradę za pośrednictwem Onetu mogą liczyć na multimedialne dodatki.
Początkowo portal Onet.pl planował sprzedaż szerokopasmowego dostępu do Internetu pod swoją marką, ale ostatecznie zdecydował się odsprzedawać usługę Telekomunikacji Polskiej.

Internetowa usługa Telekomunikacji Polskiej w Onecie oferowana jest wraz pakietem usług multimedialnych portalu, całośc nosi nazwę OnetKonekt_neostrada.

W poszczególnych pakietach multimedialnych ”“ zależnie od wybranej opcji usługi neostrada tp (512 KB, 1 Mb, 2 Mb, 6 Mb), internauci otrzymają dostęp do transmisji spotkań Ligi Mistrzów i Pucharu UEFA, wiadomości TVN24 na żywo przez całą dobę, seriali TVN: ”Twarzą w twarz” i „Kryminalni” oraz ekskluzywny dostęp do serwisu randkowego w Polsce ”“ Sympatia.pl.

Źródło: media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.