Orange ulepsza wysyłanie SMS-ów

Telefonia komórkowa Orange uruchomiła nową wersję usługi wysyłania wiadomości tekstowych z sieci - SMS z Internetu Max. Wprowadzono kilka nowości, między innymi możliwość prowadzenia mobilnego mikroblogu.

Teraz każdy zarejestrowany użytkownik usługi SMS z Internetu Max w sieci Orange może wysyłać SMS z przeglądarki internetowej do abonentów wszystkich sieci w Polsce, posiadać własną książkę adresową ułatwiającą adresowanie SMS i wysyłać wiadomości od razu do całych grup osób.

Nowością jest możliwość prowadzenia mobilnego mikrobloga (Mikroba) redagowanego poprzez wiadomości SMS i MMS wysyłane z telefonu komórkowego. Funkcjonalność jest dostępna zarówno dla posiadaczy telefonów w Orange, jak i w innych sieciach.

Wysyłanie SMS-ów do Orange jest bezpłatne. Z kolei wysyłanie wiadomości SMS do innych sieci jest płatne i rozliczane z konta punktowego każdego użytkownika SMS z Internetu Max, które może być doładowywane za pośrednictwem Premium SMS.

Źródło: www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.