Orange wprowadza SPV M650

Od dziś w ofercie Orange dostępne jest nowe urządzenie mobilne - Orange SPV M650 - wyposażony w kompletny system nawigacji satelitarnej GPS.

Telefon oferuje funkcje znacznie przekraczające możliwości większości nowoczesnych aparatów komórkowych. W jednym mieszczącym się w kieszeni urządzeniu zainstalowano wielozakresowy telefon multimedialny, komputer osobisty oraz odbiornik GPS wraz z systemem nawigacji satelitarnej, dzięki któremu szybko i bezpiecznie można dotrzeć w dowolne miejsce w kraju i za granicą.

Ważną cechą odróżniającą ofertę Orange od innych dostępnych na rynku jest zastosowanie w systemie nawigacji satelitarnej pełnej wersji oprogramowania - AutoMapa XL. Korzystając z oferty Orange klient nabywa wraz z telefonem kartę pamięci zawierającą oprogramowanie ze stale aktualizowanymi, najdokładniejszymi drogowymi mapami cyfrowymi i planami wszystkich polskich miast. Posiadając licencję na oprogramowanie nawigacyjne, klient ma także możliwość uaktualniania map, a w przypadku wyjazdu za granicę rozbudowy aplikacji o mapy krajów Europy.

Źródło: Orange, Telepolis

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.