Tag - Orange

Połączenie HD w telefonie

Połączenie HD w telefonie

Coraz większą uwagę zwracamy na jakość rozmów telefonicznych. Za sprawą nielimitowanych połączeń w ramach abonamentów coraz więcej czasu spędzamy na rozmowach telefonicznych, nie tylko prywatnych, ale również służbowych i biznesowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom opracowano technologie, które znacząco poprawiają jakość nawiązywanych połączeń.

Grzegorz Maj 27.09.2022
#testujzOrange nowe Samsungi!

#testujzOrange nowe Samsungi!

Co jakiś czas Orange rozpoczyna kolejną edycję kampanii #testujzOrange, w ramach której można sprawdzić, jak działają konkretne urządzenia, aplikacje bądź usługi. Tej jesieni do testowania są dwa smartfony: Samsung S22 oraz Samsung S22 Ultra.

Katarzyna Baran 21.09.2022
Ruszyła przedsprzedaż iPhone 14 u polskich operatorów!

Ruszyła przedsprzedaż iPhone 14 u polskich operatorów!

7 września odbyła się premiera długo wyczekiwanej serii iPhone 14. Większość tych modeli trafi do sprzedaży 16 września (poza iPhone 14 Plus - 7 października), ale już teraz można kupić je w przedsprzedaży także u polskich operatorów.

Katarzyna Baran 13.09.2022
Orange dla ludzi - Netflix przez 6 mies. za darmo i drugi smartfon za 1 zł

Orange dla ludzi - Netflix przez 6 mies. za darmo i drugi smartfon za 1 zł

Niecały miesiąc temu Orange podarował klientom indywidualnym Netflix bez opłat przez 6 miesięcy w pakiecie Orange Love Standard z Netflix. Teraz do tej oferty dorzuca jeszcze drugi smartfon za złotówkę!

Katarzyna Baran 24.08.2022
Wyłączenie sieci 3G w Polsce

Wyłączenie sieci 3G w Polsce

W ostatnim czasie wielu operatorów, między innymi Orange oraz T-Mobile zdecydowało o zasadności wyłączenia starej już technologii 3G ze swoich masztów. Jaki wpływ będą miały te działania na abonentów?

Monika Olszewska 15.06.2022
Orange wprowadza biometrię głosową na infolinii

Orange wprowadza biometrię głosową na infolinii

Już 40 tysięcy klientów skorzystało z nowego sposobu uwierzytelniania w Orange. Teraz zamiast odpowiadania na pytania weryfikacyjne lub podawania kodu klienta, wystarczy chwilę porozmawiać z doradcą lub Maxem (sztuczną inteligencją), a system na podstawie głosu klienta przeprowadzi biometryczną weryfikację.

Katarzyna Baran 11.04.2022
Otrzymaj bon za odsprzedaż telefonu Orange

Otrzymaj bon za odsprzedaż telefonu Orange

W ramach przygotowanej przez Orange akcji masz możliwość odsprzedaży swojego starego smartfona. Kwotę, na którą zostanie wycenione urządzenie, otrzymasz w postaci bonu. Będzie go można wykorzystać na spłatę raty w przypadku wybrania nowego urządzenia lub na kupno akcesoriów. Czas, jaki będziemy mieli na jego zrealizowanie to 60 dni.

Michał Borowiec 04.04.2022
Rodzaje kart SIM

Rodzaje kart SIM

Telefonia komórkowa nie miałaby racji bytu bez kart SIM. Ten mały prostokąt znany jest od 1991 roku. Na przestrzeni lat karty SIM ulegały modyfikacjom pod względem rozmiaru i zastosowania, zmierzając w kierunku miniaturyzacji. Najstarszy model karty SIM to prostokąt o wymiarach 85x54 mm, zbliżony do rozmiaru wizytówki. Jej zadaniem było umożliwienie wykonywania połączeń oraz wysyłanie wiadomości tekstowych.

Piotr Baran 06.09.2022
Logo Euro 2016 - Francja

Orange sponsorem globalnym i oficjalnym dostawcą usług na UEFA EURO 2016

To już druga współpraca Orange i UEFA. Orange będzie sponsorem globalnym z wyłącznymi prawami na cały świat podczas UEFA EURO 2016 oraz oficjalnym dostawcą usług telekomunikacyjnych. Orange będzie odpowiedzialny za usługi stacjonarne i bezprzewodowe, a także będzie dostarczał partnerom nadawczym i kibicom z całego świata sygnał na żywo z francuskich stadionów. Ponadto zapewni łączność w trakcie wydarzenia organizatorom, obsłudze, mediom, sędziom oraz wolontariuszom. Do obsługi imprezy zostanie przydzielonych ponad 800 inżynierów i ekspertów Orange.

Katarzyna Baran 02.09.2021
Logotyp Orange

Wydłużenie konta o rok za 3 zł

Orange zaprezentowało ciekawą ofertę dla swoich klientów o stażu mniejszym niż 3 miesiące. Za opłatą w wysokości 3 zł możemy wydłużyć stan swojego konta o rok. Promocja ruszyła dzisiejszego dnia i ważna jest do odwołania.

piotrek 20.10.2021