Orcs Elves II na telefony komórkowe

Wkrótce w Polsce dostępna będzie nowa gra na telefony komórkowe - Orcs Elves II. Jej gracze będą mogli wcielić się w rolę początkującego złodzieja i uchronić swoją wioskę przed zagładą.

Orcs Elves II to przygotowana przez studio id Software z myślą o posiadaczach telefonów komórkowych, przedstawiona z perspektywy pierwszej osoby, gra z gatunku RPG. Kontynuacja serii wprowadza między innymi nowe postacie, misje oraz bronie. Tytuł w wersji na telefony komórkowe będzie dostępny w Europie na początku 2008 roku.

Mobilna kontynuuje epicką opowieść zapoczątkowaną w pierwszej części, poszerzając przy tym ramy świata gry. Gracz wciela się w Valina, złodzieja, który ukradł legendarną różdżkę zwaną Ellon, by ocalić swoją wioskę przed starożytnym wrogiem. Z nowym towarzyszem w postaci myszy, sporym arsenałem broni i przy odrobinie szczęścia, Valinowi uda się przedrzeć przez niebezpieczne jaskinie, obce miasta i nawiedzone lasy i powrócić na czas, by uratować oblężoną wioskę.

Źródło: www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.