Philips Xenium 9@9W

Holenderski Philips przygotowuje do wprowadzenia na rynek najnowszy model telefonu GSM 9@9F z bardzo popularnej serii telefonów Xenium, znanych z nadzwyczaj długiego czasu działania baterii.

W klasycznych kształtach tego telefonu o budowie, jak wyglada ze zdjęcia, typu Slim znajdziemy ekran (176 x 220px, 262K). Moduł miniaturowej kamery oprócz zdjęć o rozdzielczości 2-megapikselowej pozwala także na nagrywanie filmów. Materiały multimedialne można zapisać na kartach pamięci typu microSD, przesłać znajomym jako MMS-y, na adres e-mailowy lub przesłać na komputer. Telefon może także pełnić rolę przenośnej konsoli rozrywkowej, obsługuje Javę i osobistego organizera. Do innych kluczowych cech telefonu Xenium 9@9W zalicza się między innymi zegarek z czasem światowym.

[img]https://worldgsm.pl/artykuly/obrazki/philips_xenium9@9w.jpg[/img]

Xenium 9@9W już został zatwierdzony przez amerykańską agencję regulującą zasady wykorzystania częstotliwości radiowych dla celów związanych z komunikacją FCC (ang. - Federal Communications Commission).

Źródło: NewsMobile / Telix

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.