Play ogranicza SMS-y i MMS-y do wszystkich

Użytkownicy usługi Play Karta, w multimedialnej sieci Play, jedynie jeszcze do końca października mogą aktywować, promocję, która pozwala na wysyłanie tanich SMS-ów oraz MMS-ów do wszystkich sieci.

Sieć Play, 17 września 2007 roku, wprowadziła do swojej oferty promocję ”Pakiet SMS 1000”. W jej ramach użytkownicy Play Karta za 10 złotych mogli aktywować pakiet tysiąca SMS-ów wymiennych na MMS-y, które można było wysyłać do wszystkich krajowych sieci.

Promocja była oryginalna na polskim rynku, ponieważ jeszcze żaden krajowy operator komórkowy nie zdecydował się na wprowadzenie pakietu tanich SMS-ów oraz MMS-ów do wszystkich. Jeśli już, to w ramach wykupionego pakietu, można wysyłać tańsze SMS-y, ale wewnątrz danej sieci.

Nie ma wątpliwości, że SMS-owa promocja sieci Play, była atrakcyjnym kąskiem, która z pewnością mogła przyciągnąć wielu nowych użytkowników Play Karta. Promocja miała trwać do odwołania i jej zakończenie właśnie następuje.

Operator na swoich stronach internetowych poinformował, że promocja zostanie zakończona 31 października 2007 roku. Jest jednak dobra wiadomość. Osoby, które z tej promocji korzystają, będą mogli korzystać z niej nadal. Z promocji nie będą mogli korzystać nowi użytkownicy, którzy do sieci włączą się od 1 listopada 2007 roku.

Źródło: media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.