Play w Stanach Zjednoczonych

Multimedialna sieć komórkowa Play podpisała umowę z operatorem AT T, na mocy której użytkownicy czwartego polskiego operatora komórkowego mogą korzystać z roamingu na terenie Stanów Zjednoczonych. Operator wkrótce przedstawi nową promocję roamingową.

Klient sieci Play , który pojedzie do USA będzie mógł się kontaktować z Polską. Roaming w Stanach Zjednoczonych dotyczy zarówno klientów post-paid jak i pre-paid. Oferta ta jest dostępna dla wszystkich użytkowników Play w standardzie.

Opłata za minutę połączenia (naliczanie co 30 sekund) wynosi 1 zł za połączenia przychodzące na komórkę Play podczas przebywania w Stanach Zjednoczonych.

Opłaty za połączenia roamingowe ze Stanów Zjednoczonych do Polski: za minutę połączenia (naliczanie co 30 sekund) ”“ 5 zł; za wysłanie SMS-a międzynarodowego ”“ 1 zł.

Dla użytkowników, którzy zdecydują się na usługę Tani Roaming opłata za połączenia głosowe ze Stanów Zjednoczonych do Polski wynosi 3,75 zł (usługa dostępna dla Klientów post-paid).

W najbliższych dniach Play umożliwi swoich klientom specjalną ofertę raomingową na połączenia w Europie.

Źródło: www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.