Play z Ciemna City

1 lipca Ciemna City Kinepolis w Poznaniu uruchomiło salę kinową dla 750 widzów pod patronatem PLAY - głównego sponsora konkursu internetowego z wiedzy filmowej o nazwie ”“ „TEGO LATA PLAY CINEMA CITY”.

Cinema City Kinepolis to dwudziesto-salowy megapleks, który rocznie odwiedza około 1,1 miliona widzów. Już od 1 lipca 2007 r. przez 12 miesięcy, wszyscy poznaniacy będą mogli oglądać najciekawsze dzieła polskiej i zagranicznej kinematografii na największym ekranie w Polsce w specjalnie przygotowanej sponsoringowej sali PLAY. Jest to największa sala jaka znajduje się na terenie tego obiektu kinowego.

Wydrukowane repertuary kinowe oraz bilety zawierać będą logotyp partnera sali, a przed rozpoczęciem każdego seansu na powitanie widzów pojawiać się będzie krótki film PLAY”™a z powitaniem widzów. PLAY w kinie to jeden z przykładów wielu miejsc, w których klient może rozpoznać logo multimedialnego operatora, tak by poczuć jego wyjątkowość.

Dodatkowo PLAY jest sponsorem wirtualnej gry o wiedzy kinowej, której pierwszy etap rozpoczął się w dniu uruchomienia sali PLAY o godzinie 10.00. Konkurs, którego głównym sponsorem jest PLAY składa się z ośmiu etapów dostępnych przez Internet. Wielki finał przewidziany jest na 26 sierpnia w Warszawie.

Źródło: Play, Telix

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.