Plus będzie pobierał 1,99 zł prowizji za opłatę rachunku telefonicznego

Od 20 sierpnia tego roku za opłatę rachunku w sklepach Plusa będzie pobierana dodatkowa opłata w wysokości 1,99 zł z VAT, donosi Gazeta Pomorska.

Według dziennika klienci operatora otrzymują SMS-y z informacja tej treści:
- Uprzejmie informujemy, że od 20 sierpnia tego roku za opłatę rachunku w sklepach Plusa będzie pobierana dodatkowa opłata w wysokości 1,99 zł z VAT. Jednocześnie zachęcamy Państwa do skorzystania z bezgotówkowej formy płatności - polecenie zapłaty. Informacja w salonach Plusa oraz na stronie www.plus.pl.
opłata będzie i już.
Dlaczego? Bo tak zdecydowała firma. Komu się ta decyzja nie podoba, niech zleci swojemu bankowi opłacanie rachunku. Wówczas to bank skasuje prowizję - minimum złotówkę.

Gazeta Pomorska przypomina, że Abonenci Ery z regionu już od co najmniej trzech lat nie mogą opłacać rachunków w salonach tej sieci. Z rachunkami można przyjść do salonów Orange. Tutaj prowizja wynosi 1,99 zł. Rachunek można opłacić też w punktach oznaczonych znakiem Moje Rachunki. Aby opłacić rachunek Orange można też wybrać polecenie zapłaty albo złożyć w banku stałe zlecenie.

Więcej na ten temat w serwisie internetowym [url=http://pomorska.pl/apps/pbcs.dll/frontpage]Gazeta Pomorska [/url](Telix)

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.