Plus sprzedał ponad 100 tys. Plusfonów

Telefony Plusfon 401i oraz Plusfon 601i cieszą się popularnością wśród klientów komórkowej sieci Plus. W ciągu niespełna czterech miesięcy od wprowadzenia ich na rynek sprzedano ponad 100 tys. tych modeli. Już wkrótce oferta zostanie rozszerzona o kolejne modele.

Podpisane w ubiegłym roku strategiczne porozumienia o współpracy z firmami Huawei Technologies i ZTE Corporation umożliwiły m.in. udostępnienie polskim użytkownikom telefonii komórkowej telefonów Plusfon 401i i Plusfon 601i.

Dynamiczna sprzedaż obu modeli w minionych miesiącach stanowi potwierdzenie właściwego wyboru dokonanego przez operatora sieć Plus . Liderem sprzedaży pozostaje Plusfon 401i. Zakupiony od firmy ZTE Plusfon 601i również przerósł zakładane wartości sprzedaży.Obecnie prowadzone są rozmowy z producentem na temat zwiększenia zamówienia o kolejne dostawy tego modelu, a także powiększenia portfolio telefonów o inne modele tej firmy.

Plusfon 401i i 601i to telefony internetowo-multimedialne z szybkim dostępem do Internetu w technologiach 3G i EDGE. Oba są wyposażone w kolorowy wyświetlacz, kamerę 1,3 Mpix, odtwarzacz MP3, łącze Bluetooth i obsługę JAVA, kartę pamięci microSD o pojemności 1 GB, kabel USB, dzięki któremu można połączyć telefon z komputerem i wykorzystywać go jako modem, aplikację Asystent Plusfon do synchronizacji informacji między telefonem i komputerem, zestaw słuchawkowy stereo. Oba telefony mogą być używane w każdym kraju dzięki funkcji automatycznego przełączania się między sieciami 3G i GSM/GPRS/EDGE 900/1800/1900.

Ponad 100 tysięcy sprzedanych egzemplarzy to dobry wynik biorąc pod uwagę, że telefon dostępny jest jedynie w ofercie jednej sieci komórkowej.

Źródło: www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.