Plus stawia na współpracę z dilerami

Wiele wskazuje na to, że trwający od kilku tygodni konflikt między operatorem sieci Plus i Sami Swoi a dilerami zostanie zażegnany. Operator spuścił z tonu i teraz liczy na owocną współpracę z dotychczasowymi sieciami sprzedaży.

Jak czytamy w Pulsie Biznesu od kilku dni trwają rozmowy z dilerami, w które zaangażował się sam prezes operatora ”“ Adam Glapiński. Dilerzy oraz przedstawiciele operatora ostatnie rozmowy oceniają za przełomowe. Wszyscy deklarują, że powinno to wpłynąć na poprawienie relacji między operatorem a dilerami oraz zakończyć konflikt.

Wiele wskazuje na to, że plan rewolucyjnych zmian trafi do kosza. Prezes zapewnia, że wyraził wolę kontynuacji współpracy na partnerskich zasadach. Podobno poinformowano dilerów, że współpraca może być kontynuowana na dotychczasowych warunkach. Proponowane nowe warunki współpracy sprzedawcy uznali za mało korzystne.

Źródło: Puls Biznesu, www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.