Plus szykuje rewolucję

Komórkowa sieć Plus szykuje rewolucyjne zmiany, które mają poprawić obsługę klienta oraz uatrakcyjnić programy lojalnościowe, co ma doprowadzić do uzyskania przez operatora silnej pozycji lidera na rynku telefonii przenośnej. Jednak na nowe warunki kręcą nosem dotychczasowi dilerzy.

Sieć Plus chce być bardziej przyjazna dla klienta dlatego chce wprowadzić zmiany w sieciach sprzedaży, które wywołują bunt wśród dilerów. Jak zapewnia Puls Biznesu przedstawiciel Polkomtela, operator chce rozwijać partnerskie stosunki z agentami i inwestować w ten kanał sprzedaży. Powoli usługi operatora pojawiają się także w sklepach komputerowych.

Problem w tym, że w obietnice nie chcą wierzyć dilerzy, którzy wprowadzone zmiany uważają za nierynkowe. Zapowiadają strajk w gorącym dla operatora okresie świątecznym. Według Pulsu Biznesu, czarę goryczy przelała zmiana umowy agencyjnej na niekorzystną 5-letnią franczyzę. Inne mało korzystne warunki to m.in. możliwość zerwania umowy przez operatora w dowolnym momencie czy przejęcie kontroli nad wybranymi lokalami agentów przez operatora.

Jak czytamy w Pulsie Biznesu, operator już podpisał pierwsze umowy z partnerami. Jednak największy problem operator ma z największymi partnerami, którzy łącznie kontrolują 500 punktów sprzedaży. Jednak operator jak i agenci wierzą w konsensus.

Źródło: Puls Biznesu, www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.