Plus zmienia nazewnictwo ”darmowych” usług

Komórkowa sieć Plus wprowadziła zmiany w nazewnictwie swoich niektórych usług usuwając stwierdzenie ”darmowe” tam, gdzie wcześniej za usługę klient musi zapłacić. To efekt wprowadzonej kilka dni temu nowej ustawy o nieuczciwej konkurencji.

Simplus
Promocja Darmowy Numer w ramach taryf Easy oraz Tema7 w Simplusie zmieniła nazwę na Wolny Numer. W ramach taryfy Nowy Simplus usługa pozostała z niezmienioną nazwą. Dlaczego? W przypadku dwóch starszych taryf (Easy oraz Team7) użytkownik Simplusa płaci 10 złotych za ustawienie numeru telefonu, z którym będzie kontaktował się bezpłatnie. W przypadku nowej taryfy Simplusa pierwsze ustawienie darmowego numeru jest bezpłatne.

Reszta pozostaje bez zmian: zasielenia telefonu kwotą od 10 do 29 zł pozwalają na bezpłatny kontakt z wybranym numerem przez 3 dni (72 godziny) od momentu zasilenia, zasilenia od 30 do 49 zł - 15 dni (360 godzin), a zasilenia od 50 do 150 zł (720 godzin). Każdorazowe zasilanie konta przedłuża okres ważności promocji. Cała kwota zasilenia pozostaje do wykorzystania w dowolnym celu. Wcześniej, jeszcze przed zasileniem telefonu, należy dokonać aktywacji usługi.


Plus
Zmieniono także nazwy niektórych usług dostępnych w ofercie mixPlus w sieci Plus . Usługa Darmowy Numer zmieniła się w Wybrany Numer. Nie może nosić nazwy darmowy jeśli operator za aktywację usługi na 30 dni pobiera opłatę 10 złotych.

Także Pakiet Darmowe Popołudnia i Weekendy zmienił się w Tanie Popołudnia i Weekendy ”“ koszt pakietu to 5 złotych za 100 minut do sieci Plus i na telefony stacjonarne w robocze wieczory od 16 do 8 rano oraz przez całą dobę w weekendy i święta.

Źródło: www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.