Promocja w T-Mobile

Koniec roku większości z nas kojarzy się z prezentami, dlatego też sieć T-Mobile postanowiła to wykorzystać i przygotowała na koniec roku dla swoich klientów specjalną promocję. Jest ona skierowana w stronę tych klientów, którzy korzystają z dodatkowych usług. Będą oni mogli otrzymać nawet 150 złotych w prezencie. Będzie to możliwe po spełnieniu kilku warunków.

Klient, który będzie chciał skorzystać z promocji będzie musiał w okresie od 13 do 31 grudnia 2011 roku skorzystać chociaż przez 1 dzień z dowolnie wymienionej usługi.
1. Pakiet 1500 minut – za jedyne 9 złotych klient otrzyma do wykorzystania 1.500 minut na krajowe połączenia z numerami T-Mobile i stacjonarnymi,
2. Blueconnect max - pakiet dostępu do Internetu bez ponoszenia dodatkowych kosztów w razie przekroczenia otrzymanego limitu przesyłu. Usługa dostępna za 9,08 w ramach której klient otrzymuje na okres 30 dni pakiet 100 MB. Po przekroczeniu limitu zostaje jedynie zmniejszona prędkość łącza,
3. Wszędzie rozmawiaj - pakiet 30 minut w cenie rozmów krajowych do wykorzystania na rozmowy w całej Europie przez okres 14 dni. Usługa płatna 9 złotych.

Promocja polega na tym, że klient otrzymuje podwojenie drugiego doładowania, ale pod warunkiem jeżeli w określonym okresie dokona doładowania konta dwa razy w kwocie wyższej niż 25 złotych. Konto klienta zostanie zasilone po Nowym Roku i będzie mogło zostać wykorzystane na dowolne usługi.

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe