Przepisy Pascala w telefonie komórkowym

Kulinarne przepisy Pascala Brodnickiego z TVN w telefonie komórkowym? Firma Fun and Mobile wraz z marką Knorr przygotowała mobilną książkę kucharską ”Po prostu gotuj z Pascalem!” dostępną w telefonach komórkowych.
Książka kucharska to aplikacja Java, którą ściąga się raz i na stałe zapisuje w pamięci telefonu. Później za każdym razem, kiedy znajdujemy się w sklepie możemy znaleźć przepis, potrzebną listę składników, a po powrocie do domu uruchomić raz jeszcze i wyświetlić sposób przygotowania.

Książka zawiera zdjęcia i przepisy potraw. W pierwszej edycji książki znajdziemy 20 przepisów na zupy, niebawem mają ukazać się kolejne edycje z nowymi przepisami na inne dania: przystawki, sałatki, desery, dania główne.

Aby ściągnąć aplikację należy wysłać SMS o treści ”Knorr” na numer 7460 (koszt wysłania SMS to 4,88 zł). W odpowiedzi użytkownik otrzymuje link WAP, który należy zatwierdzić, aby telefon pobrał aplikację. Po pobraniu aplikacja zostaje zapisana w katalogu aplikacje lub gry ”“ w zależności od modelu telefonu.

Źródło: media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.