Przez gPhone mamy rozmawiać za darmo

Dziennik donosi o nowym telefonie do rozmawiania, ale przede wszystkim do surfowania po internecie firmy Google. Jednak w przeciwieństwie do sprzedawanych obecnie komórek przez gPhone lub jak ktoś woli Gphone, mamy rozmawiać za darmo. W zamian będziemy tylko musieli odebrać kilka wybranych reklam internetowych (graficznych i dźwiękowych mobile advertising).

[img]https://worldgsm.pl/artykuly/obrazki/gphone_projekt.jpg[/img]

Póki co funkcje oraz wygkląd telefonu Google\'a pozostają tajemnicą. Nowy smartphone ma pracować pod kontrolą systemu Linux, mieć duży kolorowy wyświetlacz, klawiaturę qwerty, oraz chipset Qualcomm (Edge ”˜2.75G”™). W gadżecie na pewno znajdzie się miejsce na powszechne dzisiaj multimedia: odtwarzacz mp3 oraz aparat fotograficzny. Nie byłoby dziwne, gdyby urządzenie wyposażono także w GPS lub aplikację do nawigacji, bazującą na zasobach GoogleEarth oraz GoogleMaps.

Dziennik zaproponował swoją wizję komórki Google. Poniżej propozycja gazety:

Więcej o najnowszym dziecku firmy Google przeczytamy w Dzienniku w artykule: Za darmo porozmawiasz i poserfujesz / Telix

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.