Rewolucja w SIMPLUSie

Od 22. czerwca wprowadzono nowy cennik taryfy Simplus. Wzorem TakTaka, zastosowano wariant z programem lojalnościowym i cenami zależnymi od stażu w sieci.

Ceny brutto (z VAT). Takt sekundowy, cena MMS-a za każde rozpoczęte 100 kB wielkości.

Zmiany dotychczasowej taryfy na Simplus można dokonać bezpłatnie przy pomocy krótkiego kodu *147*90#.

Cennik usług podstawowych:
[img]https://worldgsm.pl/artykuly/obrazki/cennnik1.gif[/img]


Dodatkowo, zmieniono ceny transmisji danych. Przy użyciu bramki WAP 10 kB kosztuje 0,20 zł, tyle samo kosztuje 100 kB po bramce INTERNET - liczone oddzielnie dla danych wysłanych i odebranych. 0,06 zł za każde 100 kB zapłacą użytkownicy korzystający z bramki video.plusgsm.pl, przy czym w tym wypadku opłata pobierana jest tylko za odebrane dane.

Nie istnieje możliwość zmiany taryfy Simplus na Easy, Team7, Team4, Team2, Team, Multi. Nowa taryfa działa tylko na nowej platformie.

Przez ponad godzinę nie udało nam się uzyskać odpowiedzi od rzeczniczki prasowej Polkomtela, Elżbiety Sadowskiej, na dwa pytania - czy dotychczasowy staż karty SIM zostanie uznany po zmianie taryfy oraz tego, czy można spodziewać się pakietów i usług obniżających koszty połączeń w sieci. Odpowiedź na drugie pytanie wydaje się dość oczywista, bo bez nich nowa oferta nie jest żadną rewelacją, jednak przydałaby się oficjalna odpowiedź firmy w tej kwestii.


[b]NOWY SIMPLUS[/b] na stałe daje Ci wiele możliwości obniżenia kosztów połączeń i SMS-ów. Wybierz pakiet, który najbardziej Ci odpowiada.

-[b]Pakiety MAXI MINUTY[/b]
[b]5 gr za minutę?[/b] Podoba Ci się taka oferta? To właśnie jest Pakiet Maxi Minuty. Im więcej Pakietów kupujesz, tym więcej dostajesz!
Każdy kolejny zakupiony przez Ciebie pakiet to coraz więcej minut w sieci Plus za tą samą cenę.

-[b]Pakiety MINI SMS[/b]
Co może kosztować pół grosza? Nie wiesz? Przecież tyle możesz płacić, za SMS wysłany do sieci Plus. Sprawdź pakiet MINI SMS.

-[b]Pakiety MINI MINUTY[/b]
Tańsze połaczenia do sieci Plus? Nie ma sprawy. Uruchamiasz pakiet MINI MINUTY i rozmawiasz bez ograniczeń.

Więcej o promocjach na tej stronie http://www.simplus.pl/simplus/showDoc.do?alias=infos_promocje_hity_simplusa

Źródło: Simplus, Telepolis

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.