Rusza zimowa akademia Plusa

Z okazji trwających ferii zimowych komórkowa sieć Plus przygotowała zimową edycję ogólnopolskiego programu edukacyjnego poświęconego promowaniu wśród najmłodszych zasad bezpiecznego ”“ Bystrzaki Plusa.

Zimowa Akademia Bezpieczeństwa Bystrzaki Plusa jest adresowana do dzieci w wieku od do 12 lat. Ma na celu uwrażliwienie najmłodszych na kwestie bezpiecznego uprawiania sportów zimowych, a w szczególności jazdy na nartach i snowboardzie.

Przez kolejne, cztery zimowe weekendy (19-20 stycznia - Zakopane, Małe Ciche; 26-27 stycznia - Kluszkowce, Czorsztyn-Ski; 2-3 lutego - Myślenice, Zarabie Sport, 9-10 lutego - Krynica Zdrój, Jaworzyna Krynicka) odbywać się będą zajęcia w ramach Zimowej Akademii Bezpieczeństwa.

Instruktorzy narciarstwa i snowboardu prowadzić będą specjalnie przygotowane kursy dla najmłodszych poświęcone kwestiom bezpiecznego korzystania ze stoków narciarskich w myśl zasady ”bawiąc - uczyć”.

W specjalnie przygotowanych namiotach przeprowadzone zostaną liczne konkursy i zabawy, a wszystkim uczestnikom zajęć na stoku, którzy prawidłowo odpowiedzą na pytania instruktorów wręczone zostaną nagrody. Udział w akcji jest bezpłatny. Zajęcia na stoku to teoretyczne i praktyczne ćwiczenia z jazdy na nartach i snowboardzie. Akcja angażuje także dorosłych, którzy mają szansę przypomnienia sobie zasad bezpiecznego poruszania się po stoku.

Bystrzaki Plusa są rozwinięciem programu społecznego operatora sieci Plus, którego celem jest promocja zasad bezpiecznej turystyki i wypoczynku.

Źródło: www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.